Друзі, маємо чудову можливість поділитися з Вами подією, що відбулася 01.04.2024 року, а саме нарада зі здобувачами вищої освіти КБ-21-1, ЦДБ-21-1 щодо питань навчальної  практики, яка проводилася к.пед.н., старшим дослідником, доцентом кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем Грищенко Світланою Миколаївною.

Під час наради було розглянуто проблемні питання які виникають у здобувачів вищої освіти перед проходженням і питання оформлення документів з практики та доведено, що навчальна практика надає студентам можливість отримання первинних знань про професію; набуття додаткових теоретичних знань і практичних умінь, виконання майбутніх службових обов’язків;  практичного застосування здобутих на кафедрі теоретичних знань, удосконалення практичних умінь і навиків на виробництві компаній.

Це дає можливість здобувачам вищої освіти краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і розкрити себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти здобувача на роботу.