Відбулася нарада зі здобувачами вищої освіти КБ-21-1 і ЦДБ-21-1, щодо питань інструктажу з техніки безпеки під час навчальної практики, яка проводилася к.пед.н., старшим дослідником, доцентом кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем Світланою Грищенко, В.о. начальника відділу безпеки, охорони праці та цивільного захисту Ігорем Чабаном та провідним фахівцем відділу профорієнтації, практики та кар’єрного розвитку Юлією Монастирською.

Під час зустрічі був проведений інструктаж з техніки безпеки на практиці, а також були розглянуті проблемні питання які виникають у здобувачів вищої освіти. Навчальна практика надає студентам можливість отримання первинних знань про професію; набуття додаткових теоретичних знань і практичних навичок для виконання майбутніх службових обов’язків.

Це дає можливість здобувачам вищої освіти краще зрозуміти суть спеціальності, за якою вони навчаються, здобути цінний практичний досвід роботи у компаніях, проявити себе з кращого боку, підвищити свою конкурентоспроможність.