Професор кафедри д. е. н. Белінська Я. В. провела профорієнтаційний виїзд до Чоповицької селищної ради Коростенського району Житомирської області. Розказала про переваги і можливості освітньої програмі «Середня освіта: математика» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти, яка має державну підтримку,  що навчання на Факультет фінансів та цифрових технологій – це можливість отримати сучасні професійні компетентності, які відповідають високим стандартам якості, поєднуючи фундаментальність і міждисциплінарність, теорію і прогресивний практичний досвід.

Поспілкувалася з працівником ЦНАП Валентиною Анатоліївною у сфері розвитку ветеранського бізнесу,  провела зустрічі   з мешканцями с. Чоповичі.

11.10. 2024 р. мала нагоду  завітати  на благодійний гастрономічний захід, проведений в с. Чоповичі на підтримку наших захисників  " Борщ єдності".