sloy

Семка Миколу Миколайовича!
Вітаємо з Днем народження доктора фізико-математичних наук, професора Семка Миколу Миколайовича.

Микола Миколайович вУніверситетіпрацює з 1998 року, призначенийспочатку напосаду доцента,пізнішепрофесора, завідувачакафедривищої математики. Кандидатськудисертаціюзахистив у 1983 році, а докторську – у 2001 році у Київськомунаціональномууніверситетіімені Тараса Шевченка за спеціальністю«Алгебра і теорія чисел». Наукове звання старшого наукового співробітника отримав у 1993 році, доцента – у 2001 році, професора – у 2002 році.

Один із перших докторів наук Унівпрситету, член експертної ради з математики та механіки МОН України, член докторської ради з математики Київськогонаціональногоуніверситетуім. Шевченка, автор понад 200 наукових статей, рецензій та коментарів, має майже 100 цитувань у SCOPUS.

Керуєздобувачаминауковихступенів. Підготував 5 кандидатівфізико-математичних наук, одинізякихгромадянинІспанії.

У цей святковий день хочемо висловити Вам глибоку повагу і захоплення! Ви завжди є для нас прикладом у всьому – у роботі, сімейному житті і дружбі. До Вас завжди тягнуться люди і Ви для кожного знаходите потрібні слова поради, нікому не відмовляєте в допомозі. У Вас велике золоте серце, теплом якого зігріваєте всіх, хто поруч з Вами.

Бажаємо Вам щастя, здоров’я, а також надалі залишатися еталоном зібраності та мужності, прикладом для наслідування, взірцем. Ви завжди сповнені ідей та енергії для втілення їх у життя.

Спасибі Вам за Вашу мудрість і душевну красу!