14.11.2023 року доцентом кафедри кібернетики та прикладної математики Скасків Лілією Василівною проведено відкриту лекцію з вищої та прикладної математики на тему «Основні поняття математичної статистики».

Здобувачі вищої освіти групи ФБД-23-1с дізналися багато цікавого про генеральну та вибіркову сукупності, про способи задання дискретних та інтервальних статистичних розподілів, навчилися обчислювати основні числові характеристики вибірки. Студенти проявляли активність в ході пояснення нового матеріалу та при розв’язуванні задач.

Викладач звертала увагу на актуальність даної теми, зокрема статистичних спостережень та обробку їх результатів математичними методами.

Лекція супроводжувалась цікавими життєвими прикладами та задачами, пов'язаними з майбутньою професійною діяльністю.