1 вересня 2024 року доктором фізико – математичних наук, професором, професором кафедри кібернетики та прикладної математики Державного податкового університету Семком Миколою Миколайовичем проведено показову відкриту лекцію на тему «Системи лінійних алгебраїчних рівнянь» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти з навчальної дисципліни «Вища та прикладна математика». Під час лекції розглянуто системи n лінійних алгебраїчних рівнянь (СЛАР) з n невідомими, методи розв’язування СЛАР: матричний метод та правило Крамера.

На лекції були присутні: заступник декана факультету фінансів та цифрових технологій, к. е. н., доцент Мельничук А.С., методист вищої категорії Селіна І.В., науково–педагогічні працівники кафедри кібернетики та прикладної математики.

Під час обговорення відкритого заняття було відзначено, що зміст лекції відповідає сучасному рівню розвитку науки, чітко простежується зв’язок теорії з практикою, професійна спрямованість лекції, чітка структура і логіка викладу матеріалу, вдало вибрані методи навчання, що забезпечують активізацію групи та окремої особистості, розвиток мислення студентів, дидактична мета досягнута (ознайомлення з новими фактами, поняттями, законами, теоріями, твердженнями, з'ясування їх суті). Лекція проведена на високому науково-методичному рівні.