Сьогодні  28 травня 2024року кафедра кібернетики та прикладної математики представила для загального обговорення освітньо-професійну програму «Середня освіта: математика». Відкрила засідання завідувач кафедри  кібернетики та прикладної математики  кандидат фізико-математичних наук, доцент Ярова Оксана Анатоліївна.

Присутніх на вебінарі представив гарант освітньої програми доктор фізико-математичних наук, професор  Семко  Микола Миколайович:

декан факультету математики, інформатики та фізики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова доктор фізико-математичних наук, професор Микола Вікторович  Працьовитий, начальник управління освіти і науки Ірпінської міської ради Олег  Анатолійович Білорус,  Мельничук Анна Сергіївна- заступник декана з навчально-методичної роботи факультету фінансів та цифрових технологій, директор Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки - Подзігун Андрій Михайлович, кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, Відмінник освіти України., директор Тиврівського ліцею Тиврівської селищної ради – Мельник Петро Віталійович, спеціаліст вищої категорії, директор Ворошилівської гімназії Гніванської міської ради - Чорна Людмила Василівна, спеціаліст вищої категорії, магістри  2022 та 2024 року випусків:  Скорик Марина Олегівна, Юр’єва Поліна Борисівна, представник студентського парламенту Оксана Павлова, здобувач вищої освіти за даною  освітньою програмою Стародуб Дмитро, викладачі кафедри кібернетики та прикладної математики.

З базовими положеннями освітньо-професійної програми «Середня освіта: математика» ознайомила кандидат фізико – математичних наук, доцент Чернобай О.Б.

Працьовитий  М. В. звернув увагу на якість освіти за даною освітньою програмою, Білорус О. А. про необхідність підготовки конкуренто спроможного вчителя,  нестачу вчителів математики в школі, Скорик М.О. вказує на необхідність збільшення аудиторного навантаження.