16 жовтня 2024 року в рамках проведення гостьових міжнародних заходів, відбувся тренінг фахівця міжнародної IT-компанії «Boosta» Олега, Майбороди (Head of L&D) для здобувачів вищої освіти, що навчаються за спеціальністю 014 «Середня освіта » другого (магістерського) рівня вищої освіти.

До заходу доєдналися й студенти інших спеціальностей та викладачі кафедри кібернетики та прикладної математики.

В результаті тренінгу було активізовано творчі здібності учасників, було продемонстровано ряд технік, які дозволяють це зробити.

Крім того, варто зауважити, що подібна практика сприяє реалізації низки компетенцій, як загального, так і спеціального напряму, зокрема, таких як здатність спілкуватися з представниками інших професійних груп різного рівня (з експертами з інших галузей знань/видів професійної діяльності); здатність діяти на основі етичних міркувань (мотивів); здатність генерувати нові ідеї (креативність); здатність демонструвати лідерські навички та вміння працювати у команді, взаємодіяти з людьми, впливати на їх поведінку для вирішення професійних задач.

Тренінг «BrightMight: тренінг креативності» було проведено в рамках реалізації освітньо-професійної програми «Середня освіта: математика».

На завершення зустрічі викладачі кафедри та здобувачі вищої освіти щиро подякували пану Олегу за цікавий мотиваційних захід та запросили до подальшої співпраці. Щиро дякуємо всім, хто долучився до он-лайн заходу!