17 жовтня 2024 р. науково-педагогічні працівники кафедри кібернетики та прикладної математики та здобувачі вищої освіти взяли активну участь у семінарі-тренінгу особливостей інституційної координації та впливу, можливостей, результатів конкурсів, міжнародних професійних мереж та заходів в межах Програми ЄС Еразмус+, який проводив Національний Еразмус+ офіс в Україні в межах #ErasmusDays 2024 у форматі онлайн (Zoom).

Під час семінару-тренінгу учасники мали можливість дізнатись про особливості інституційної координації та впливу, можливості, результати конкурсів, міжнародні професійні мережі та заходи, візуалізація та розповсюдження інформації про діяльність та результати проєктів, співпраця з партнерами, забезпечення якості, звітність, а також про рекомендації щодо шляхів вирішення викликів впровадження проєктів: затримкою або неможливістю проведення заходів, виплати, закупівля обладнання, переказ валютних коштів, цільове використання коштів тощо.

На завершення зустрічі викладачі кафедри та здобувачі вищої освіти щиро подякували команді Національний Еразмус+ офіс в Україні за цікавий мотиваційних захід та запросили до подальшої співпраці.