19.05.2023 р. проведено профорієнтаційну роботу серед студентської молоді Державного професійно-технічного навчального закладу «Острозьке вище професійне училище» доцентом кафедри кібернетики та прикладної математики Яровою Оксаною Анатоліївною!

Оксана Ярова презентувала випускникам заклад вищої освіти  - Державний податковий університет. Слухачі дізнались, що в університеті функціонують три факультети:

• фінансів та цифрових технологій;
  • податкової справи, обліку та аудиту;
  • соціально-гуманітарних технологій та менеджменту;

два навчально-наукові інститути:

• права;
  • економічної безпеки та митної справи.

Окреслено специфіку закладу, особливості організації освітнього процесу, познайомила з широким спектром спеціальностей, які отримують здобувачі вищої освіти у закладі, а також окреслила перспективи працевлаштування для випускників вишу.

Окремо Оксана Анатоліївна поспілкувалась з випускниками закладу щодо особливостей вступної кампанії у 2023 році.

Здобувачі отримали орієнтири щодо вибору професії, відповіді на запитання, які їх цікавили, ознайомились з інфографікою про Державний податковий університет – буклетами, плакатами тощо.