Викладачами Кафедри кібернетики та прикладної математики Факультету фінансів та цифрових технологій к.ф-м.н, доцентом Яровою Оксаною Анатоліївною, д.ф-м.н., професором Семком Миколою Миколайовичем та к.е.н., завідувачем кафедри Лаговським Володимиром Вікторовичем, проведено профорієнтаційні виїзди до:

1. Микулицького ліцею, Немішаєвської селищної ради, Київської області.
  2. Тиврівського ліцею, Тиврівської селищної ради, Вінницької області.
  3. Тиврівського наукового ліцею, Вінницької обласної ради.
  4. Ліцею №1 Гніванської міської ради, Вінницької області.
  5. Ліцею №2 Гніванської міської ради, Вінницької області.

Під час зустрічей майбутні вступники мали унікальну можливість поглибити знання про різноманітні спеціальності та освітні програми, які пропонує наш університет. Викладачі поділилися своїм професійним досвідом та стимулюючими історіями успіху, надихаючи молоде покоління на вибір шляху у світі освіти та науки.

Ми віримо, що такі зустрічі створюють важливий міст між середньою та вищою освітою, допомагаючи молоді зробити обізнаний вибір щодо свого майбутнього.

Дякуємо учасникам за активну участь та запрошуємо усіх на День відкритих дверей Факультету фінансів та цифрових технологій 16 лютого о 10.00 годині!