16 травня 2023 року  кандидат фізико-математичних наук, доцент Державного податкового університету,  Ярова Оксана Анатоліївна з робочим візитом відвідала Тиврівський науковий ліцей. В ході візиту відбулася зустріч з директором наукового ліцею Подзігуном Андрієм Михайловичем щодо налагодження співпраці між Державним податковим університетом та Тиврівським науковим ліцеєм, а також проведено презентацію вишу для педагогів та ліцеїстів  з метою  професійної орієнтації.

У ході конструктивного діалогу   було підписано Угоду про співпрацю між Державним податковим університетом в особі ректора Серебрянського Д.М.  та Тиврівським науковим ліцеєм в особі директора Подзігуна А.М. Предметом угоди є співпраця сторін щодо розвитку учнів випускних класів, їх доуніверситетська підготовка із врахуванням інтересів, нахилів, здібностей та можливостей кожного учня у контексті професійного самовизначення, забезпечення наступності між загальною середньою і вищою освітою.

Дякуємо за візит, сподіваємось на плідну співпрацю задля освіти молоді у мирній Україні.