9 вересня 2024 року відбулась онлайн зустріч із здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями) ОПП «Середня освіта: математика» Державного податкового університету за участю гаранта освітньої програми д. ф.-м. н., професора Семка М. М., завідувача кафедри кібернетики та прикладної математики, к. ф.-м. н., доцента Ярової О. А., к. ф.-м. н., доцента Скасків Л. В., начальника відділу безпеки, охорони праці та цивільного захисту Колодзей О., а також стейкхолдерів: директора Ірпінського фахового коледжу економіки та права, к. пед. н. Пілевич О. А., заступника директора Тиврівського ліцею Тиврівської селищної ради Козіної О. О., директора Ворошилівської гімназії Гніванської міської ради Чорної Л. В.

Під час зустрічі начальник відділу безпеки, охорони праці та цивільного захисту Колодзей О. ознайомив здобувачів вищої освіти (група СОМ-23-1) з Інструкцією з охорони праці №27 для студентів, які направляються для проходження практики, затвердженої наказом ректора Університету від 06.10.2022 №1007, завідувач кафедри Ярова О. акцентувала увагу на меті і завданнях проходження практики, ознайомила із наказом про проходження педагогічної практики здобувачами вищої освіти, базами проходження практики та організацією практики.

Скасків Л. В. звернула увагу на орієнтовний тематичний план, складання звіту, його оформлення та захист, вимоги до змісту та оформлення текстової частини і додатків.

Дякуємо нашим стейкхолдерам директору Ірпінського фахового коледжу економіки та права, к. пед. н. Пілевич О. А., заступнику директора Тиврівського ліцею Тиврівської селищної ради Козіній О. О., директору Ворошилівської гімназії Гніванської міської ради Чорній Л. В. за сприяння у проходженні здобувачами освіти педагогічної практики та наданні методичної допомоги.