Що допомагає покращити видимість сайту в пошукових системах, привернути цільовий трафік та підвищити конверсію. Про це, сьогодні, 3 квітня 2024 року, йшлося на онлайн зустрічі - гостьовій лекції з фахівчинею міжнародної IT-компанії «Boosta» - Яною Шульгою, яка очолює Департамент Лінкбілдингу в компанії (Head of Linkbuilding Department).

Так, за ініціативи кафедри кібернетики та прикладної математики й за участі викладачів кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування ДПУ, кафедри комп'ютерних та інформаційних технологій і систем, відбувся захід на тему «Лінкбілдинг: що це таке і навіщо потрібно?»

Захід передбачав аудиторію здобувачів економічних спеціальностей, але до лекції активно доєдналися також здобувачі 122 спеціальності кафедри комп'ютерних та інформаційних технологій і систем, які продемонстрували зацікавленість до цього заходу.

Дякуємо Boosta, спікеру та всім учасникам за участь!