24 жовтня 2023 року в рамках проведення гостьових міжнародних лекцій, за ініціативи кафедри кібернетики та прикладної математики, відбулася менторська зустріч фахівчині міжнародної IT-компанії «Boosta» Ксенії Губської, зі здобувачами вищої освіти, що навчаються за спеціальністю 051 «Економіка» (перший та другий рівень вищої освіти).

Лекція на тему «Methodologies and tools in IT projects. Necessary skills. Theory and practice» («Методології та інструменти в ІТ проектах. Необхідні навички. Теорія та практика») була проведена в рамках навчальних дисциплін «Управління проектними ризиками», «Інформаційні системи в управлінні проектами» та «Економічна кібернетика».

Учасники лекції отримали інформацію про необхідні навички для успішної роботи в ІТ-проектах, було продемонстровано використання сучасних інструментів управління проектами, таких як Jira, Fig Jam та Notion. В режимі реального часу, відбулася взаємодія всіх учасників заходу на платформі за допомогою онлайн-дошки - Miro, як ще одного інструменту який широко використовується для роботи з командами, проектами, навчанням та багатьма іншими завданнями, які вимагають спільної роботи та візуальної організації інформації.

Лекція викликала жвавий інтерес у здобувачів вищої освіти, найактивніші учасники отримали брендовані призи від компанії Boosta Ukraine

На завершення зустрічі викладачі кафедри та здобувачі вищої освіти щиро подякували пані Ксенії за цікаву лекцію та запросили до подальшої співпраці.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до он-лайн заходу!