14 листопада 2023 року в рамках проведення гостьових міжнародних лекцій, за ініціативи кафедри кібернетики та прикладної математики, відбулася лекція компанії аудиту на консалтингу «Делойт» в Україні  (Deloitte Ukraine).

Лекція на тему «Управління ризиками: що потрібно знати майбутнім ризик-консультантам» була проведена менеджером департаменту управління ризиками Валентином Кірсою  в рамках навчальних дисциплін «Управління проектними ризиками», «Інформаційні системи в управлінні проектами» та «Економічна кібернетика».

Учасники лекції отримали інформацію щодо основних аспектів управління ризиками, які є ключовими для майбутніх ризик-консультантів.  Спікер наводив конкретні приклади з реального бізнес-середовища та висвітлив важливість практичних аспектів управління ризиками.

В режимі реального часу, відбулася взаємодія всіх учасників заходу в ході виконання практичного завдання щодо визначення факторів винекнення подій операційного ризику.

На завершення зустрічі викладачі кафедри та здобувачі вищої освіти щиро подякували спікеру за цікаву лекцію та запросили представників компанії Deloitte Ukraine до подальшої співпраці.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до он-лайн заходу!