22 жовтня 2024 року в рамках проведення гостьових лекцій, відбулася зустріч доктора фізико-математичних наук, професора, декана факультету математики, інформатики та фізики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова Миколи Працьовитого, зі здобувачами вищої освіти на тему «Виклики та перспективи викладання математики».

Однією з провідних тем зустрічі було формування математичної культури в контексті сучасної цифрової економіки.  Микола Працьовитий, доктор фізико-математичних наук, професор, декан факультету математики, інформатики та фізики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова підкреслив, що математична освіта є фундаментом для розвитку критичного мислення та інноваційного підходу, що особливо важливо в сучасній цифровій економіці, як сучасні цифрові технології можуть сприяти розвитку математичних компетентностей учнів та підвищувати їхню готовність до викликів цифрового світу.

Значна увага приділялась особливостям викладання математики у 2024-2025 навчальному році. Учасники разом з Миколою Працьовитим, обговорили, як воєнний стан впливає на освітній процес і що можна зробити для збереження високих стандартів навчання. Одним із ключових аспектів було обговорення педагогіки партнерства та навчання у співпраці як ефективних підходів до роботи з учнями. Микола Вікторович поділився лайфхаками для викладачів та здобувачів вищої освіти , які допоможуть ефективніше організувати навчальний процес і зробити його більш цікавим та продуктивним.

Загалом, лекція стала важливим простором для обміну досвідом та ідеями, що сприятимуть покращенню якості математичної освіти у складних умовах.

На завершення зустрічі викладачі та здобувачі вищої освіти щиро подякували пану Миколі за цікаву лекцію та запросили до подальшої співпраці. Щиро дякуємо всім, хто долучився до он-лайн заходу!