18 квітня  відбулась Всеукраїнська  Інтернет конференція для студентів та молодих науковців іноземними мовами на тему:  «УКРАЇНА ТА СВІТ: ІНФОРМАЦІЙНІ ТА ГУМАНІТАРНІ ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ В УМОВАХ СИСТЕМНИХ РЕФОРМ». Конференцію організувала та провела кафедра іноземних мов факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації. Темою для обговорення стали актуальні питання відновлення української економіки, банківської та фінансової  сфер, представлені презентаціями студентів та молодих науковців на високому іншомовному рівні, адже робочими мовами були англійська, польська та німецька мови.

Актуальними питаннями для обговорення були:

• цифрові новації, реформи та перспективи;
  • реформи у сфері фінансів та оподаткування та їх вплив на економічну безпеку держави;
  • сучасний стан та перспективи цифрового перекладу;
  • безпека медіапростору в умовах гуманітарних проблем.

Родзинками наукового заходу стали виступи студентів та аспірантів науковими керівниками яких були досвідчені доценти кафедри: Л.В. Онучак, Л.В. Волкова,  А.П. Савченко, О.В. Дячук старші викладачі та викладачі кафедри А. І. Чорна, Г.Г.Шапошник , Вдовенко Л.І, Т. М. Руженська.

Понад 40 учасників різних спеціальностей університету та гостей конференції з професійним завзяттям взяли участь у науковій дискусії, жваво обговорюючи теми виступів.

Захід успішно модерував  студент групи МЕБ 22-1  Антон Черевичний.

Висловлюємо подяку усім студентам та молодим науковцям за активну участь та зацікавленість.

Бажаємо натхнення у подальших наукових дослідженнях!!!

До зустрічі на наступних наукових заходах!