24.10.2023 в рамках проведення міжнародних гостьових лекцій відбулася зустріч здобувачів вищої освіти Державного податкового університету з ESL спікером, тренером англійської мови, Юлією Трепез.

Лекція на тему «Britain. Life and prospectives for Ukrainians» була проведена в рамках навчальних дисциплін «Основна іноземна мова» та «Лінгвокраїнознавство країн основної іноземної мови».

Юлія - резидент Великобританії, викладач англійської мови з великим досвідом, поділилася надзвичайно цікавою та актуальною інформацією про культуру, освіту, адаптацію та можливості для українців у Британії.

Протягом усієї лекції спікер та студенти-філологи, а також здобувачі вищої освіти з різних факультетів ДПУ обмінювалися думками англійською мовою - кожен мав змогу висловитися, задати питання та попрактикувати англійську разом із тренером ESL.

Однією із найцікавіших тем презентації стала інформація про можливості та адаптацію до життя у Великобританії. Спікер почала зустріч з короткої історії Британії, нагадавши про важливі дати - створення держави, заснування університетів та продовжила про культуру, продемонструвавши фото та відео з власного архіву з найцікавішими експонатами та виставками в музеях Лондона.

Юлія Олександрівна також поділилася інформацією про те, що вона наразі теж є студенткою у Великобританії, зазначивши, що вчитися ніколи не пізно та побажала усім студентам наснаги у навчанні, цікавих та інформативних лекцій, а також блискучого, успішного майбутнього.