Напередодні Міжнародного дня студента, 16.11.2023 р. кафедра мовної підготовки та соціальних комунікацій провела потужний науковий захід – круглий стіл іноземними мовами на тему «ECONOMY OF UKRAINE: INNOVATIVE ASPECTS OF REVIVAL».

Під час зустрічі молоді науковці висвітили актуальні питання відновлення української економіки, банківської та фінансової сфери. Обговорюючи проблеми сьогодення, здобувачі вищої освіти продемонстрували не лише свої знання зі спеціальності, а й високий рівень володіння іноземними мовами (англійською та німецькою).

Під керівництвом  досвідчених доцентів кафедри:  Л.В. Онучак, Л.В.Волкової, Т.П. Пернарівської,  Л.М. Яценко, А.П. Савченка, О.В.Дячук;  старших викладачів та викладачів кафедри А. І. Чорної, Г.Г.Шапошник ,  Т. М. Руженської, І. Ю. Лисак 36 учасників різних спеціальностей університету з професійним завзяттям взяли участь у науковій дискусії, жваво обговорюючи актуальні проблеми, які виникли в нашій країні сьогодні, та всі разом шукали шляхи їх вирішення.

Захід успішно модерували  студенти групи МЕБ 22-1 Владислав Калуга та Антон Черевичний.

Дорогі наші учасники, щиро дякуємо вам за цікаві й змістовні доповіді та вітаємо вас з вашим професійним святом Міжнародним днем студента Бажаємо натхнення та творчих успіхів у подальших наукових дослідженнях!!!

До зустрічі на наступних наукових заходах!