23 липня 2023 року слухачі Літньої школи з іноземних мов відвідали вебінар "Britain. Life and prospects for Ukrainians", який був проведений у формі відеопрезентації, з фото, відео та іншими цікавинками про британців і їх культуру.

Завдяки тренеру Юлії Трепез учасники змогли більше дізнатися про одну з англомовних країн світу - Британію, адже вона вже рік живе в Англії і має змогу поділитися власним досвідом і враженнямиі  зі слухачами.

Учасники мали змогу задавати питання про один з найстаріших метрополісів світу - Лондон і почути відповідь на запитання: "Чи справді ми вчимо ту саму англійську в наших школах і університетах, яка звучить закордоном?".

Вебінар пройшов динамічно і легко, цікаві факти дали можливість слухачам заглиблится в історію, культуру та соціальні нюанси Британії та її жителів.

Це був яскравий двохгодинний марафон від Юлії Трепез!!!

Фінальним акордом Літньої школи з іноземних мов стала комунікативна вікторина «European Express», проведена Людмилою Волковою, де присутні змогли проявили навички спілкування іноземною мовою, уміння працювати у групі, аргументувати свою точку зору, знаходити альтернативне розв’язання проблемних питань.

Прекрасний фінал Літньої школи з іноземних мов!

Вітаємо переможців, дякуємо всім учасникам за активність, натхненність  та жвавість у грі і запрошуємо до участі у наступних заходах та проєктах кафедри мовної підготовки та соціальних комунікацій!