Сьогодні, забираючи сертифікати зі спеціальності 035 «Філологія», згадали про початок жахливої війни, що прийшла на нашу рідну землю.

В рамках підготовки до акредитації викладачами кафедри мовної підготовки та соціальних комунікацій було подано на розгляд методичної ради Університету 21 дистанційний курс. Проте повномасшабне вторгнення та бойові дії в Ірпені завадили вчасному отриманню сертифікатів викладачами. Але сьогодні на них чекала чудова новина: усі курси пройшли сертифікацію та було видано 21 сертифікат, що засвідчили відповідність курсів вимогам Державного податкового університету. Тому усі курси, що пройшли сертифікацію у лютому 2022 року, є рекомендованими до застосування у освітньому процесі.

Серед науково-педагогічних працівників кафедри, що долучилися до створення дистанційних навчальних курсів філологічного спрямування, є Онучак Людмила Володимирівна, Чорна Альона Ігорівна, Трепез Юлія Олександрівна, Волкова Людмила Вікторівна, Руженська Тетяна Миколаївна, Савченко Анатолій Петрович, Пернарівська Тетяна Петрівна, Яценко Людмила Михайлівна, Костіна Олеся Володимирівна, Шапошник Галина Григорівна, Вахнован Мирослава Миколаївна.