17 лютого 2023 року в рамках Дня відкритих дверей ДПУ відбувся «День гостинності» спеціальності 035 «Філологія», кафедри мовної підготовки та соціальних комунікацій.
На заході були присутні випускники 11 класів та їх батьки з Ірпеня, Бучі, Херсона, Білої Церкви, Умані. Також захід відвідали студенти ДПУ, які навчаються за іншими спеціальностями та мають можливість навчатися на двох спеціальностях одночасно.

Презентація спеціальності «Філологія» викликала зацікавленість, було багато запитань з приводу освітньої програми, обговорили можливості працевлаштування та затребуваність професії філолога-перекладача. У другій половині зустрічі гості позмагалися у знаннях англійської. В інтерактивному змаганні взяли участь школярі та їхні батьки, які разом виконували завдання.

Переможцем став Михайло Савенко з Ірпеня, Софія Лукьянова з Бучі посіла 2 місце, 3 місце - за Юлією Савенко, мамою школяра.

Спілкування в дружній атмосфері зближує молодь, відкриває нові шляхи для розвитку, допомагає відчути впевненість у своїх силах.

Все буде Україна, все буде #ДПУ!