2 жовтня 2024 року в рамках виконання плану заходів університету із популяризації академічної доброчесності викладачі кафедри іноземних мов провели лекцію на тему «Академічна доброчесність – шлях до успіху» із здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності  035 «Філологія».

Здобувачів освіти було ознайомлено з поняттям академічної доброчесності, відповідно до його визначення в Законі України «Про освіту», з видами порушень академічної доброчесності та з відповідальністю за порушення норм академічної доброчесності.

Академічна доброчесність є важливою складовою успіху студента в навчанні. Знання про правила і норми, що регулюють академічну доброчесність, допомагають студентам уникнути плагіату та інших порушень, що можуть призвести до відрахування з навчального закладу або зниження балів за написану роботу. Крім того, практика доброчесної поведінки в навчанні допомагає студентам розвивати навички критичного мислення, аналізу та самостійної роботи.

Віримо, що здобувачі вищої освіти неодмінно будуть дотримуватися принципів академічної доброчесності, адже це є запорукою успішного навчання і подальшої кар`єри.

Тож студенти готові підкорювати світ власними знаннями!