Розпочався із популярного телешоу "Who wants to be a millionaire?", адаптованого для наших активних і талановитих слухачів. Конкурс складався із 45 питань на загальні знання з лінгвістики, географії, історії, фізики, хімії, ІТ, фінансів, економіки, менеджменту, тощо. До кожного питання надавалося 4 варіанти відповіді, одна з яких була правильною. Якщо узагальнити, сьогоднішня вікторина- це комунікація, яка пропонує зробити той чи інший вибір, і таким чином передбачає зміну ролі слухача з пасивного глядача на активного та мотивованого учасника. Дійсно, сьогоднішній захід пройшов надзвичайно динамічно, азартно та максимально інформативно. Переможцем змагання став Владислав Кобилінський, студент ДПУ. Вітаємо! Після проведення заходу учасники виразили свої емоції: "Мені сподобався сьогоднішній захід, у якому я брала участь. Було цікаво відповідати на питання, бо відчуття конкуренції не покидало всю гру. Завдяки моїм відповідям та відповідям інших учасників я дізналася багато нового." - поділилася Анастасія Броніна. Інший учасник і переможець вікторини, Владислав Кобилінський, після вітань тренера літньої школи Альони Чорної, сказав: "Захід був захоплюючим і цікавим. Також він був дуже інформативним, адже я отримав нові знання. Мені сподобалося брати участь у цій інтерактивній вікторині."
Ще однією цікавинкою Літньої школи був ВОРКШОП НА ТЕМУ «GAP YEAR», який провела Тетяна Пернарівська.
Тренер розповіла слухачам про найпоширеніші варіанти проведення Gap Year, його етапи підготовки та організації, а також про досвід проведення року без навчання у видатних людей. Учасникам було запропоновано змоделювати свій власний рік, вільний від вступу до коледжу чи університету, окреслити проблемні питання його планування.
Важливою частиною заходу стала його практична складова, коли кожен слухач намагався аналізувати свій потенційний «рік без навчання», висловлюючи свою думку. В цікавій живій дискусії учасники змогли вільно демонструвати свою точку зору, активно засвоювати мовні кліше з теми. Саме ця частина викликала значне пожвавлення та шквал емоцій. Учасники демонстрували креативність, вмотивованість, командний дух.
Воркшоп супроводжувався цікавими обговореннями та пройшов у доброзичливій невимушеній атмосфері.