20 червня 2023 року слухачі Літньої школи з іноземних мов «Enjoy studying!» відвідали пізнавальний воркшоп, присвячений складнощам перекладу. Олеся Костіна, дипломований досвідчений перекладач, поділилася досвідом, який сприятиме успішному здійсненню перекладу: перекладайте не лише слово, але й його сенс, не забувайте про правильний порядок слів, не покладайтесь на машинні перекладачі.

Разом з учасниками перекладали сучасні вислови, а також доєдналися до конкурсу на найкращий переклад фрази та оформлення посту Translate and Design: Battle of Phrases. Конкурс триває, запрошуємо до голосування!

Ще один захоплюючий  інтерактив у рамках Літньої школи..«I Love Barcelona» провела Тетяна Пернарівська.

Слухачі пригадали багато відомих місць Барселони, а також дізнались про ті, що знаходяться осторонь туристичних маршрутів.

Тренер познайомила з цікавими фактами з життя легендарного архітектора цього міста Антоніо Гауді, який створював неймовірні  вуличні ліхтарі й лавки, садиби для іспанських магнатів і школи при монастирях, парки й каплиці, а його найвидатніший витвір - Саграда Фамілія -  будується на пожертви й  дотепер.

Учасники Літньої школи мали нагоду віртуально прогулятися найвідомішою пішохідною вулицею Ла-Рамбла (кат. Les Rambles), візитівкою якої є міми, -  живі статуї.

Наостанок слухачі взяли участь в інтелектуально-розважальному квізі “I love Barcelona”

Питання квізу охоплювали історію і сучасний стан туристичної мекки Іспанії  та її архітектурної спадщини, цікаві факти з життя відомого архітектора Антоніо Гауді, більшість робіт якого зосереджені в Барселоні.

Переможницею квізу стала студентка групи МЕБ 21-1  Ананченко Яна, яка отримає сувенір з міста Барселона від організаторів Літньої школи.