19 червня 2023 року слухачі Літньої школи з іноземних мов «Enjoy studying!» відвідали воркшоп «Китайське ієрогліфічне письмо: від древності до сучасності», відкривши для себе цікавий та надзвичайний світ знань про розвиток і формування ієрогліфічного письма Стародавнього Китаю. Випускник Пекінського лінгвістичного університету Ігор Виговський розповів, що найдавніші китайські ієрогліфи писали на черепахових панцирах і кістках бика. Їх називають «цзягувень», що дослівно перекладається як «текст на панцирі та кістках».

Тренер ознайомив слухачів із тональністю та фонетичними особливостями китайської мови; з головними відмінностями у скороченнях стародавніх ієрогліфів у сучасному написанні; формуванням складених ієрогліфів із простих частин, а також про те, які трудності виникають при вивченні сучасної китайської мови, що надзвичайно зацікавило слухачів.