10.02.2021 року відбулося засідання кафедри фінансових ринків із заслуховування проміжних звітів здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії зі спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування". Колектив кафедри заслухав та обговорив результати виконання індивідуальних планів здобувачів, які закріплені за кафедрою, а саме:

Хелемського Віктора Юрійовича (науковий керівник – д.е.н., професор кафедри фінансових ринків Коваленко Юлія Михайлівна (Юлия Коваленко) , 2020 рік вступу);

Чубенка Владислава Юрійовича (науковий керівник – д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансових ринків Онишко Світлана Василівна (Світлана Онишко), 2020 рік вступу);

Шіріняна Едварда Арамовича (науковий керівник – д.е.н., професор кафедри фінансових ринків Коваленко Юлія Михайлівна, 2020 рік вступу);

Савенка Дмитра Олександровича (науковий керівник – д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансових ринків Онишко Світлана Василівна, 2019 рік вступу);

Волошанюка Олександра Сергійовича (науковий керівник – д.е.н., професор кафедри фінансових ринків Коваленко Юлія Михайлівна, 2019 рік вступу);

Яценка Івана Васильовича (науковий керівник – д.е.н., професор кафедри фінансових ринків Коваленко Юлія Михайлівна, 2019 рік вступу);

Ратушної Юлії Сергіївни ( науковий керівник – д.е.н., професор, завідувач кафедри міжнародної економіки Белінська Яніна Василівна, 2018 рік вступу);

Лісовської Ольги Олегівни (Olya Lisovska) (науковий керівник – д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансових ринків Онишко Світлана Василівна, 2017 рік вступу).

Результати проміжних звітів здобувачів представила к.е.н., доцент, заступник завідувача кафедри фінансових ринків з наукової та профорієнтаційної роботи Богріновцева Людмила Миколаївна (Людмила Богриновцева) .

Виступили наукові керівники здобувачів д.е.н., професори Онишко С.В., Коваленко Ю.М. та Белінська Я.В.

Гарант освітньо-наукової програми «Фінанси, банківська справа та страхування», д.е.н., професор Коваленко Юлія Михайлівна виступила щодо створення потенційних разових спеціалізованих рад із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії.

Вітаємо усіх здобувачів, які успішно подолали чеговий рубіж – проміжну атестацію за 1 семестр 2020-2021 н.р.

Бажаємо їм подальших успіхів!