Відповідно до плану наукової роботи кафедри фінансових ринків та технологій Факультет фінансів та цифрових технологій 27 квітня 2023 р. відбувся V науково-практичний семінар «Теоретичні засади та практика використання цифрових технологій на фінансовому ринку».

У заході прийняли участь науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти, члени наукового гуртка «ЛІДЕР» та наукового клубу «FinScience».

З вітальним словом до учасників семінару звернулась д.е.н., професор, завідувач кафедри Юлія Коваленко. Модератором заходу була к.е.н., доцент, заступник завідувача кафедри з наукової та міжнародної роботи Вергелюк Ю.Ю.

Цікавими та актуальними буди доповіді учасників - Чубенка Владислава, Москальової Юлії, Книш Дарини, Бобира Івана, Черненка Владислава, Тарасенко Анастасії, Хлопової Карини-Авігеї. В обговоренні прийняла участь д.е.н., професор Онишко С.В., д.е.н., професор Чуницька І.І.

Дякуємо за участь та бажаємо успіху у подальших наукових пошуках!