2 березня 2023 р. викладачі та здобувачі вищої освіти Кафедри фінансових ринків та технологій і Кафедри публічних фінансів Факультет фінансів та цифрових технологій Державний податковий університет (співорганізатор) прийняли активну участь у щорічній V Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених «Фінансові механізми сталого розвитку України в умовах сучасних викликів» з нагоди 125-річчя НУБіП України, що була організована кафедрою фінансів на чолі з д.е.н., професором Давиденко Надія.

Основною метою конференції був обмін науковими ідеями та міжнародним й вітчизняним досвідом між актуальними проблемами досліджень щодо фінансових механізмів сталого розвитку України в умовах сучасних викликів та воєнного стану.

Приєдналась до привітань учасників конференції Юлія Коваленко - д.е.н., професор, завідувачка кафедри фінансових ринків та технологій ДПУ. В свою чергу, було зазначено, що майбутнє України за молодими досвідченими спеціалістами у фінансовій сфері, економіку країни потрібно відбудовувати. Побажала миру і процвітання в нашій державі, а також наукових здобутків учасникам конференції.

За результатами обговорення були визначенні переможці.

І місце здобула Діана Кушнір, студентка Державного податкового університету (науковий керівник - к.е.н., доцент, завідувачка кафедри публічних фінансів Тетяна Коляда); Богдан Максименко, студент НУБіП України.

Щиро дякуємо організаторам за високий професіоналізм і чудову організацію! Вітаємо переможців!