28 травня 2024 року на Факультет фінансів та цифрових технологій Кафедра фінансових ринків та технологій ДПУ Кафедра публічних фінансів Державного податкового університету Державний податковий університет відбулось обговорення проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії «Фінанси, банківська справа та страхування» за спеціальністю 072 - Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок.

Модератором заходу виступила гарант ОНП, д.е.н., професор, професор кафедри фінансових ринків та технологій Yuliia Kovalenko.

У обговоренні проєкту освітньої програми прийняли участь стейкхолдери, члени робочої групи, здобувачі вищої освіти, представники академічної спільноти, а також Ради молодих вчених ДПУ :

Ruslan Baranov, к. держ. управ., заступник начальника відділу з питань фінансового моніторингу та протидії фінансовому шахрайству управління фінансового моніторингу Департаменту забезпечення координаційно-моніторингової роботи Міністерства фінансів України (стейкхолдер ОНП);

Євгеній Бридун, к.е.н., доцент, засновник, голова правління ПрАТ СК «Престиж» (стейкхолдер ОНП);

Viktoriia Kremen, д.е.н., професор, провідний економіст відділу виявлення та дослідження фактів нанесення шкоди управління з питань стягнення шкоди Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (стейкхолдер ОНП);

Наталія Приказюк, д.е.н., професор, завідувач кафедри страхування, банківської справи та ризик-менеджменту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (стейкхолдер ОНП);

Volodymyr Korneev, д.е.н., професор, декан факультету фінансів та цифрових технологій ДПУ (член робочої групи);

Tatiana Koliada, к.е.н., доцент, доцент кафедри публічних фінансів ДПУ (член робочої групи);

Людмила Вітренко (Харченко), к.е.н., викладач Ірпінського фахового коледжу економіки та права (випускниця ОНП, член робочої групи);

@Olena Bereslavska, д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансових ринків та технологій ДПУ;

Наталия Лавренюк (Москаленко), к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансових ринків та технологій ДПУ;

Ганна Грищук, доктор філософії, доцент кафедри аудиту, державного фінансового контролю та аналізу, голова Ради молодих вчених ДПУ.

На рекомендації щодо покращення ОНП були спрямовані виступи здобувачів ступеня доктора філософії - Наталія Добрянська (3-й курс), Михайло Джус (1-й курс), @Vadym Brytan, (1-й курс) і Anna Vysochanska - Yankovych (1-й курс). Пропозиції було підтримано Владислав Белин (3-й курс), Володимир Ясенецький (2-й курс) і Irodenko Roman (1-й курс)

Зустріч відбулась у доброзичливій атмосфері та конструктивному форматі, а за її результатами було прийнято рішення рекомендувати робочій групі опрацювати надані учасниками заходу пропозиції з подальшим врахуванням їх при затвердженні нової освітньо-наукової програми і навчального плану.

Висловлюємо щиру вдячність учасникам зустрічі за слушні пропозиції!