7 жовтня 2020 р. д.е.н., професор кафедри фінансових ринків Юлия Коваленко взяла участь у Круглому столі на тему "Напрямки удосконалення ОНП з підготовки магістрів та аспірантів за спеціальністю 072 "Фінанси, банківська справа та страхування", ініційованого кафедрою фінансів Національного університету біоресурсів та природокористування на чолі з д.е.н., професором Давиденко Надія. На захід було було запрошено колег з інших університетів, експертів НАЗЯВО, а також стейкхолдерів. Зустріч відбулась в конструктивному форматі, обговорили програми підготовки магістрів та докторів філософії, обмінялись досвідом проведення акредитацій освітніх програм. Особливу увагу було приділено стейкхолдерам, які висловили своє бачення наповнення цих програм, ідентифікували потреби сучасного ринку праці, а також вимоги до випускника закладу вищої освіти.