25 березня 2024 року для здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії, магістерського і бакалаврського рівня за спеціальністю 072 "Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок" на запрошеня проф. Юлія Коваленко було проведено гостьову лекцію на тему «Сучасні тренди розвитку страхового ринку в Україні».

Запрошеним спікером виступила д.е.н., професор , директор Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка Nataliia Tkachenko.

До лекції також долучились наші колеги-науковці зі своїми здобувачами-фінансистами, зокрема д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів Національного університету харчових технологвй Лада Шірінян і д.е.н., професор, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького національного університету Raisa Kvasnytska.

На лекції обговорювались питання функціонування страхового ринку в умовах військового стану, зміни, що спричинені введенням нових нормативно-правових актів, основні проблеми діяльності страхових компаній та їх можливості щодо надання якісних фінансових послуг у сучасних реаліях.

Тема лекції викликала жвавий інтерес та обговорення.

Щиро дякуємо Наталії Володимирівні за цікаву доповідь та обговорення надзвичайно важливої теми!