27 лютого 2024 року кафедрою фінансових ринків та технологій Факультет фінансів та цифрових технологій, в рамках угоди про співпрацю між Державний податковий університет та ВШТІП Академія прикладних наук (м. Познань, Республіка Польща), було проведено гостьову лекцію Колісніченко Пауліни, проректора з міжнародного співробітництва ВШТІП Академії Прикладних Наук, доктора економічних наук. Гостьова лекція була присвячена розгляду фінансових чинників трансформації економічного розвитку в країнах ЄС.

На заході були присутні здобувачі вищої освіти факультету фінансів та цифрових технологій, керівництво та науково-педагогічні працівники кафедри фінансових ринків та технологій.

Щиро дякуємо Паулина Колесниченко за цікаву доповідь на актуальну тему, можливість для наших колег та здобувачів отримати додаткові знання та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.