19.10.2022 р. в рамках аспірантського курсу " Студії з фінансів, банківської справи та страхування". Модуль 1. "Біхевіористичні корпоративні фінанси" (викладач – проф. Юлія Коваленко) було проведено гостьову лекцію "Фінансові поведінкові тренди під час війни”.

Спікером виступила Олена Мартинюк  – д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту охорони здоров'я Одеського національного медичного університету, амбасадор Ліги амбасадорів з фінансової грамотності в Фонді гарантування вкладів фізичних осіб, тренер-волонтер Національного проекту з Фінансової грамотності України, Бізнес-Тренер гри «Життєвий Капітал».

До надзвичайно актуальної теми долучились не лише аспіранти, але і здобувачі освітньої програми «Фінансові технології», а також колеги з кафедри психології, педагогіки та соціології.

Говорили про адаптивну біхевіористичну модель фінансового мислення, необхідність формування нових моделей фінансової поведінки, створення фінансові парасольки правил формування фінансової подушки безпеки, механізмів регулювання та диверсифікації заощаджень в умовах військової агресії. Розглядали напрямки формування сімейного капіталу, як закладання фінансового добробуту для родини, нащадків та країни!

Спікер не тільки розглянула деякі аспекти інвестиційної поведінки під час війни, вона акцентувала увагу на ключових аспектах фінансової поведінки, біхевіористичної стратегії розвитку споживчого ринку після перемоги. Із задоволення відповідала на питання і створила атмосферу привітної, гостинної Одеси.

Дякуємо Олені Мартинюк за надзвичайно цікаву і потрібну інформацію!