Під час перебування на практиці здобувачі вищої освіти кафедри економічної політики та сталого розвитку закріпили отримані теоретичні знання та вміння, вдосконалили практичні навички, набули безцінного досвіду ефективного управління і відчули себе справжніми фахівцями.

Як важлива складова навчального процесу, переддипломна практика допоможе здобувачам у написанні кваліфікаційної роботи.

Результат виконання програми переддипломної практики здобувачі вищої освіти представили у формі звіту та публічного захисту.

Під час захисту комісія отримала позитивні враження, адже кожен із здобувачів продемонстрував свою відповідальність, сумлінність та прагнення до вдосконалення. Також кожен здобувач поділився позитивними враженнями від здобутого практичного досвіду.

Колектив кафедри економічної політики та сталого розвитку висловлює щиру подяку керівникам від баз практики за високий професійний рівень у допомозі підготовки майбутніх фахівців зі спеціальностей 051 «Економіка».

Вітаємо наших студентів із успішним захистом!