В рамках навчальних дисциплін «Політика сталого розвитку ЄС» та «Політика сталого розвитку ЄС: досвід для українських міст та регіонів в умовах децентралізації» здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, факультету податкової справи, обліку та аудиту за ОПП «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика» здобули перемогу у конкурсі учнівських та студентських творчих робіт присвячених 67-річчю підписання Римського договору 1957 року як важливого етапу формування Європейського Союзу. Конкурс проходив в рамках Проєкту Жан Моне Модуль «Управління в ЄС та політика європейської інтеграції», що реалізує Чорноморський національний університет імені Петра Могили.

Мета Конкурсу – поширення інформації про розвиток ЄС серед шкільної та університетської молоді, створення умов для розвитку активної громадянської позиції, успішної соціалізації, творчої самореалізації учнівської молоді.

25 березня 2024 року відбулося урочисте нагородження переможців. В номінації 3 «Малюнок (колаж)» І МІСЦЕ виборола – Скорик Вікторія, а ІІ МІСЦЕ – Урніш Вікторія.

Науковий керівник, к.е.н., доцент, завідувач кафедри економічної політики та сталого розвитку – Скорик М. О.

Переможці конкурсу нагороджені брендовою продукцією (термочашки, пляшки для води, брендові сумки і блокноти) та подарунковими сертифікатами Розетки.

Вітаємо дівчат з перемогою і бажаємо не зупинятися на досягнутому!