02 та 09 лютого 2024 року відбувся захист кваліфікаційних робіт за освітньо-професійною програмою «Економіка міста та регіону».

Черговий захист відбувся на кафедрі економічної політики та сталого розвитку у онлайн форматі. Головою державної екзаменаційної комісії був призначений наказом від 31.10.2023 № 1490 «Про проедення атестації здобувачів вищої освіти у 2023/2024 навчальному році», мер м.Ірпінь – Олександр Григорович Маркушин.

Успішно захистили свої роботи 13 здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня денної форми навчання з групи ЕМРМ-22-1 та 3 здобувача вищої освіти заочної форми навчання з групи ЕМРМЗ-22-1.

Здобувачі продемонстрували набуття ними фахових компетентностей, вмінь опрацьововувати літературні джерела, обґрунтовувати результати власних досліджень, формулювати авторські висновки і пропозиції.

Результати роботи екзаменаційної комісії показали, що професорсько-викладацький склад кафедри готує висококваліфікованих магістрів, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками. Горді тим, що здобувачі якісно провели дослідження.

Вітаємо наших здобувчів, які пройшли успішне випробування захистом.