15 травня 2024 року в аудиторії 256 корпус В, відбувся науковий семінар на тему: «Ресурсний потенціал економічного розвитку територіальних громад».

Спікер: канд. філос. наук., доцент кафедри економічної політики та сталого розвитку Іван Андрійович Максименко.

Науковий семінар було проведено в межаж науково-дослідної роботи кафедри на тему «Економіка міст, регіонів, територіальних громад: способи відновлення в післявоєнний період» та з нагоди святкування Дня науки в Університеті.

До заходу долучилися декан факультету податкової справи, обліку та аудиту – Володимир Краєвський, д-р екон. наук, професор, науково-педагогічні працівники кафедри економічної політики та сталого розвитку та здобувачі вищої освіти.