05. 2024 р. доцентом кафедри економічної політики та сталого розвитку Корж М. А. було проведено методичний семінар на тему: «Використання сучасних методів навчання в закладах освіти».

Корж М.А. наголосила, що інновації в навчанні пов’язані з активним процесом створення, поширення нових методів для вирішення завдань підготовки кадрів у гармонічному поєднанні традиційних методик, застосування нестандартних, прогресивних технології для забезпечення освітнього процесу.

Під час семінару було проведено порівняльний аналіз традиційного та інноваційного навчання навчання у вищих навчальних закладах, виокремлено переваги та недоліки.

Обговорення науково-педагогічними працівниками кафедри педагогічних технологій, які використовуються в освітній практиці, а саме: структурно-логічних, інтеграційних, професійно-ділових ігрових, тренінгових та діалогових технологій, викликало жваву дискусію.