16 лютого 2023 року на кафедрі економічної політики  відбулась студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Економічна теорія». До складу організаційного комітету студентської олімпіади увійшли д.е.н., професор Мацелюх Н.П., к.е.н., доцент Поснова Т.В., к.е.н., доцент Корж М.А., к.філос.н., професор Максименко І.А., доцент Теліщук М.М., ст.викладач Теліщук Мир.М.

В олімпіаді взяли участь 43 здобувачі вищої освіти. З привітальним словом та побажаннями успіху і перемоги до здобувачів звернулися члени організаційного комітету.

Учасники повинні були вирішити конкурсне завдання, яке включало 4 блоки завдань, а саме: тестовий блок (40 тестових завдань), ситуаційне завдання, практичне завдання та задачу. Максимальна кількість балів, яку могли отримати учасники – 100 балів.

За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія» перемогу в олімпіаді здобули:

• І місце – Неізвєстна А., група ТЕБ 22-1.
  • ІІ місце – Тарасенко А., група ФБД 22-2с ; Гоменюк А., група ОБП- 20-1.
  • ІІІ місце – Васильченко В.,  група ПМПФ-22-1; Черненко Т., ПМПФ-22-1

Вітаємо переможців!