Згідно плану роботи кафедри економічної політики та сталого розвитку було проведено методичний семінар на тему «Формування soft skill у здобувачів вищої освіти за ОПП «Економіка міста та регіону» (дата проведення 02.04.2024 р.). Модератором семінару було визначено к.е.н., доцента, завідувача кафедри економічної політики та сталого розвитку – Скорик Марину Олегівну.

Всі ми знаємо, що soft skills – це «мʼякі» навички, до яких відносяться комунікація, критичне мислення, вміння керувати людьми та проєктами, вирішення проблем, прийняття рішень тощо. А так, як кафедра готує магістів за унікальною освітньо-професійною програмою «Економіка міста та регіону», то розвиток і вміння реалізувати дані на практиці є ключовими для наших студентів.

05 березня 2024 року відбувся також і науковий семінар на тему «Фіскальна децентралізація, як детермінанта регулювання розвитку». Модерував семінар к.е.н., доцент кафедри – Теліщук Микола Миколайович.

Семінар викликав бурхливу дискусію. Мету заходу було досягнуто.