На запрошення старшого викладача кафедри економічної політики та сталого розвитку Теліщук Мирослави Миколаївни 18. 03. 2024 року у стінах Державного податкового університету було організовано освітньо-виховний захід на тему «Захисники України – здорові духом та тілом».

До заходу долучилися здобувачі другого (магістерського) рівня за освітньо-професійною програмою «Економіка міста та регіону», які проживають в м. Ірпінь.

Захід провів офіцер групи спеціальної психологічної підготовки Десантно-штурмових військ – Євген Кузьменко.

Офіцер власним прикладом мотивував здобувачів до підтримки здорового способу життя, розповів про вплив оточення на формування і розвиток особистості. Наголосив на тому, що для досягнення вершини кожен має багато читати. Не обійшлося і без власної поезії, яка викликала щирі оплески.

Команда факультету щиро дякує пану Євгену за цікаву, змістовну зустріч, адже ніщо так не надихає до змін, як власний приклад.