Доцент кафедри економічної політики та сталого розвитку Юр'єва  Поліна Борисівна відвідала з профорієнтаційною метою випускний клас в Заводського ліцею №1 Миргородського району Полтавської області.

Завідувач кафедри Скорик Марина Олегівна відвідала Глобинський ліцей № 5, та Глобинський ліцей №1 ім. В. Є. Курченка.

На зустрічі презентували освітні програми Державного податкового університету. Основний акцент було зроблено на перспективи працевлаштування випускників у державних органах, і в першу чергу Державній податковій службі, а також інших організаціях, з якими співпрацює університет.

Також, запропонували взяти участь у VI Всеукраїнському мистецькому конкурсі «Податківець майбутнього».

Зустріч завершилась підписанням меморандуму про співпрацю між Заводським ліцеєм №1 та Державним податковим університетом.

До відома, факультет податкової справи, обліку та аудиту запрошує на навчання за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти за такими ОПП:

«Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика»;

«Маркетинг та бізнес-аналітика»;

«Податкова справа в системі державного контролю»;

«Економіка підприємства»;

«Економіка та організація підприємницької діяльності».

Будь в тренді! Навчайся! Розвивайся! Змінюйся разом з факультетом податкової справи, обліку та аудиту в Державному податковому університеті!