В рамках реалізації проєкту ERASMUS+ «Jean Monnet Modules «Політика сталого розвитку ЄС: досвід для українських міст та регіонів в умовах децентралізації» науково-педагогічні працівники кафедри взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Сталий розвиток міст та регіонів України в рамках Європейської інтеграції», що відбулася 12 грудня 2023 року відбулася.

Участь у заході взяли науковці, практики та експерти з різних країн світу. Захід пройшов у комбінованому форматі, на платформі zoom.

З привітальним словом до учасників звернувся декан факультету податкової справи, обліку та аудиту, д.е.н., професор Краєвський Володимир Миколайович та проректор з міжнародної співпраці Вищої школи торгівлі і послуг / Академії Прикладних Наук Республіка Польща, д.е.н., Пауліна Колісніченко.

Модератор заходу – д.е.н., професор Мартиненко Валентина Віталіївна.

Дякуємо співорганізаторам конференції, організаційному комітету, колегам та здобувачам вищої освіти Державного податкового університету за підтримку.