07.10.2022 року було проведено методичний семінар, присвячений основам підготовки та  запровадження модуля Жана Моне за грантовою програмою  Ерасмус +  «Політика сталого розвитку ЄС: досвід для міст і регіонів України в умовах децентралізації».

Організатором заходу виступила кафедра економічної політики Кафедра економічної політики Державного податкового університету на чолі з її завідувачем – д.е.н., професором Мацелюх Н.П.

Основною метою даного семінару був обмін інформацією й досвідом щодо особливостей підготовки грантової угоди та її результативності.

Перед учасниками семінару з доповіддю на тему: «Перші кроки до впровадження в освітній процес Модуля Жана Моне за грантовою програмою  Ерасмус +  «Політика сталого розвитку ЄС: досвід для міст і регіонів України в умовах децентралізації»» виступила завідувач кафедри - Мацелюх Н.П., яка акцентувала увагу присутніх на таких питаннях:

1. Презентація модуля Жана Моне в ДПУ Державний податковий університет

2. Підготовка навчально-методичної документації

3. Імплементація Модуля в освітній процес  за  ОП «Економіка міста і регіону»

4. Поширення викладання Модуля в освітню діяльність Факультету податкової справи, обліку і аудиту ДПУ