На запрошення завідувача кафедри економічної політики та сталого розвитку – Марини Скорик, 24 вересня 2024 року для здобувачів вищої освіти факультету податкової справи, обліку та аудиту відбулася гостьова лекція на тему «Фінансова свобода та безпека. Убезпечення життя та пенсійні перспективи для українців в Україні  та Європі».

Спікер: співвласник страхового посередника #1 в Україні STARLIFE, підприємець, інвестор - Тарас Панчій.

Анонс заходу викликав зацікавленість у здобувачів і для охоплення більшої аудиторії до нас приєдналися здобувачі онлайн.

З першої секунди Тарас зацікавив здобувачів, він розповів  про свій власний досвід кар'єрного зростання, про успіхи та невдачі на шляху до нього. Реальні кейси сприяли кращому сприйняттю та жвавій дискусії.

Здобувачі ОПП «Економіка міста та регіону», «Податкова справа в системі державного контролю», «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика» та науково-педагогічні працівники факультету щиро дякуємо Тарасу Панчію за цікаву і важливу лекцію.