5 грудня 2023 року к.е.н., доцент кафедри економічної політики та сталого розвитку Юр'єва Поліна Борисівна провела методичний семінар «Використання кейс-методу у вищій школі як засіб формування професійно-значущих особистісних якостей студентів використання кейс-методу у вищій школі як засіб формування професійно-значущих особистісних якостей студентів».

Семінар було організовано для науково-педагогічних працівників кафедри економічної політики та сталого розвитку. Тема викликала жваву дискусію, адже кейс метод дає змогу наблизити процес навчання до реальної практичної діяльності здобувачів вищої освіти. Він сприяє розвитку винахідливості, вмінню вирішувати проблеми, розвиває здібності проводити аналіз і діагностику проблем.