Кафедра економічної політики та сталого розвитку радо вітала гостей на Дні відкритих дверей, в рамках проєкту Державного податкового університету - «Зимовий університет».

26 січня 2024 року старший викладач кафедри Теліщук Мирослава Миколаївна запросила та супроводжувала 34 учні з Комунального закладу «Гаврилівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів» № 8 Бучанської міської ради Київської області.

Заступник декана факультету податкової справи, обліку та аудиту з виховної та організаційної роботи – Марина Кітченко провела для майбутніх здобувачів вищої освіти екскурсією Державним податковим університетом, відвідали серце університету - Музей, пограли в інтелектуальні ігри, посмакували смаколиками із запашним чаєм.
До зустрічі доєдналися проректори Університету, а саме – Іван Шемелинець та Дмитро Венцковський, та декан факаультету податкової справи, обліку та аудиту – Володимир Краєвський з якими обговорили новацій вступної кампанії 2024.

Важливим моментом зустрічі стала презентація освітніх програм завідувачами випускових кафедр факультету податкової справи, обліку та аудиту – Олена Колісник, Людмила Слюсарєва та Ольга Іванишина.