20 жовтня о 15.00 год. відбудеться науковий семінар на тему: «Місцевий економічний розвиток у територіальних громадах : теорія та практика».

Свої цікаві доповіді презентують науково-педагогічні працівники кафедри економічної політики:

- Максименко І.А., к.ф.н., професор кафедри економічної політики;

- Скорик М.О., к.е.н., доцент кафедри економічної політики.

Мета заходу - поглиблений розгляд актуальних питань щодо специфіки розвитку територіальних громад, а також конкурентних переваг та механізмів управління ними, в рамках вивчення навчальної дисципліни «Економіка територіальних громад» для здобувачів другого (магістерського) рівня освіти за освітньою програмою «Економіка міста та регіону» спеціальності 051 «Економіка».

У межах заходу слухачі зможуть поставити запитання лекторам та дізнатися експертну думку з актуальних питань щодо економічного розвитку теристоріальних громад.

Формат проведення - онлайн

Науковий семінар буде проведено на платформі Zoom.

Підключитися до конференції Zoom за посиланням:

Код доступу: 123456

Організатор заходу кафедра економічної політики Факультет податкової справи, обліку та аудиту ДПУ Державний податковий університет

Колектив кафедри економічної політики Державного податкового університету запрошує науково-педагогічних працівників та студентів Державного податкового університету, а також всіх бажаючих до участі в заході!